Gizlilik İlkeleri

Güvenli Alışveriş

Kişisel bilgilerinizin korunması ve ödeme sırasındaki güvenliğiniz bizler için çok önemlidir. Bundan dolayı bilgilerinizi titizlikle korumanın önemi ve bilinci ile ödemelerinizin kredi kartı ile gerçekleştirilmesi aşamasında, 3D Secure sistemini kullanmanızı öneririz.

Bilgilerinizin Alınması ve Kullanılması

İstisnasız tüm müşterilerimize ait kişisel bilgiler, kati suretle gizlilik içerisinde alınmaktadır. Bununla beraber iş sürecimizin sorunsuz ilerlemesi için müşteri bilgilerimizin saklanması ve kullanımı kısmen gereklidir. Bu doğrultuda sadece aşağıda belirtilen kişisel bilgilerinizi toplayabilir, kaydedebilir ve kullanabiliriz:

• Siteyi ziyaretiniz ve kullanımınız ile ilgili bilgiler.

• Site üzerinden yaptığınız her türlü işlem ve uygulama ile ilgili bilgiler.

• Siteye üye olmak ve çevrimiçi hizmetlerden yararlanmak için verdiğiniz bilgiler.

Yukarıda belirttiğimiz üzere siparişlerin en iyi şekilde karşılanması için, işin tamamlanmasına yönelik bilgiler www.mavilim.com.tr’da saklanır ve gerektiğinde teslimat sırasında lojistik ve kargo firmalarına aktarılır. mavilimelektronik.com müşteri bilgilerini; kampanya bilgileri, yeni ürünler, kampanyalar ve promosyonlar hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek ve gerektiğinde anonim kullanıcı profilleri pazar araştırması yapmak üzere saklar ve kullanır. Bu gibi bilgileri alıp almama konusunda müşterilerimiz her türlü seçimi üye olurken yapmış kabul edilir. Bunun haricinde kişisel bilgiler kesinlikle 3. şahıslara iletilmemektedir.

Ödeme Güvenliği

Ödemeleriniz sırasında optimum güvenliğin sağlanması için, ödeme trafiğini sağlamada "3D Secure" sistemleri kullanmaktayız. Ödemenin gerçekleştirilmesi için gerekli olan bilgiler (Örnek : Kredi kart numarası ) www.mavilim.com.tr tarafından saklanmamaktadır. Bu bilgiler aracısız olarak, anlaşmalı olduğumuz bankaya sizin tarafınızdan aktarılmaktadır.

Bilgilerin Doğrulanması

Müşterilerimiz www.mavilim.com.tr’da kendileri hakkında hangi bilgilerin saklanmış olduğunu öğrenmek için ücretsiz olarak yazılı bilgi talep edebilirler. www.mavilim.com.tr’a üye olurken verilen tüm bilgilere sadece üyelik sahibi ulaşabilir ve değiştirebilir. Üye, üye giriş bilgilerini güvenli koruduğu takdirde başkalarının üye ile ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. www.mavilim.com.tr olarak bu konuda müşterilerimize optimum güvence vermekteyiz.