Endüstriyel Barkod Yazıcı ZX1200i Serisi

Endüstriyel Barkod Yazıcı ZX1200i Serisi

Yazar: Aydın Hakan Okunma Sayısı: 123 Yayınlanma Tarihi 19 Dec 2020 Yorum: 0

GODEX ödüllü 4 ”Endüstriyel Barkod Yazıcı ZX1200i Serisini 3,2” Renkli Dokunmatik Ekranlı LCD'yi sunar

GoDEX International (4987-TW), yepyeni ZX1200i / ZX1300i / ZX1600i 3,2 ”dokunmatik ekranlı Endüstriyel yazıcımızı piyasaya sürecek. Sektör lideri bu endüstriyel yazıcı, 3 set USB ana bilgisayar ve patentli şerit sarma kablosu, medya kalibrasyon düğmesi, ve yenilikçi dokunmatik renkli LCD ile birlikte, bağımsız uygulamalar için en uygun olanıdır.Seri, birçok yeni teknolojiyle donatılmıştır ve üst düzey donanım ve yazılım mimarisine sahiptir.Ayrıca, kullanıcılar GoDEX ürününden tam olarak yararlanabilmektedir. sezgisel ÜCRETSİZ etiket tasarım yazılımı - GoLabel.       

ZX1200i serisinin 2014 Tayvan Mükemmellik Ödülü'nü kazanmış olması, GoDEX'in devrim niteliğinde, yüksek kaliteli ve katma değeri yüksek barkod yazıcı ürünleri tasarlayıp ürettiğinin kanıtıdır.

GoDEX ZX1200i Serisi Ürün Özellikleri

GoDEX ZX1200i serisi Endüstriyel yazıcılar 203DPI (ZX1200i), 300DPI (ZX1300i) ve 600DPI (ZX1600i) yazıcı modellerinde gelir. ZX1200i serisi Termal Transfer ve Direkt Termal yazdırmayı destekler; yazıcılar USB 2.0, Seri Bağlantı Noktası, Paralel Bağlantı Noktası, Ethernet ile standart olarak gelir ve 3 set USB ana bilgisayar. Bu GoDEX çok amaçlı 4 ”akıllı ve dayanıklı barkod yazıcı serisinde, kolay kalibrasyon için benzersiz bir ortam kalibrasyon düğmesi bulunur.   

 

  • 3,2 inç Renkli Dokunmatik Ekran LCD  

ZX1200i serisi, kullanıcıların etiketleri düzenlemesine, baskıları önizlemesine, donanımı algılamasına ve yazıcı hatası düzeltmesine olanak tanıyan 3,2 ”renkli dokunmatik ekranlı LCD ile standart olarak gelir Veya gezinmek için bir dokunmatik yüzey paneli stilisti kullanabilirsiniz.  

 

  • Güçlü USB ana bilgisayarlarla Standart Arayüzler

3 USB ana bilgisayar, kullanıcıların yazıcı belleğini genişletmelerine veya klavye veya tarayıcı gibi harici bir donanıma bağlanmalarına olanak tanır.Çeşitli bağlantı özellikleri ile ZX1200i serisi, yüksek talep gören bağımsız uygulamalar için mükemmeldir.

 

  • Evrimsel donanım ve yazılım tasarımı. 10 IPS'ye kadar baskı

ZX1200i serisi, birçok yeni teknolojiyle donatılmıştır ve üst düzey donanım ve yazılım mimarisiyle birlikte gelir.10 IPS baskı hızı, baskı işinizi kolaylaştırır ve stressiz hale getirir.Kullanıcıların şeritleri kağıt kullanmadan kolayca geri sarmasını sağlayan patentli şerit sarma göbeği Bu, çevre dostu amaçlar için yeni bir tasarımdır. Yenilikçi bir kalibrasyon düğmesi, kullanıcıların etiketleri tek bir dokunuşla kalibre etmelerini sağlar; ortam kalibrasyonu elde etmenin kolay ve hızlı bir yolu. Bluetooth modülü veya wifi modülü, daha geniş bir aralık için fabrikada takılabilir Kullanıcılar, yazıcıyı uzaktan kontrol etmek ve kurmak için mobil cihazlarını kullanabilirler.

 

  • Maksimum medya depolama ile çoklu bağlantı 

ZX1200i serisi standart olarak USB 2.0, Seri Bağlantı Noktası ve Ethernet ile birlikte gelir.Ayrıca, ZX1200i serisi küçük ayak izi ancak büyük medya kapasitesi ile dikkatlice tasarlanmıştır.Uygulamanıza bağlı olarak etiketlerinizi veya kağıdınızı yazıcının arkasından veya yazıcının altından yükleyebilirsiniz. kesinlikle esnekliğini arttırır. 

 

Ayrıca, tüm GoDEX yeni nesil barkod yazıcı serileri, yazıcı dilleri arasında otomatik geçiş yapma özelliğine sahiptir.GloLabel ücretsiz yazılımının yanı sıra, kullanıcılar artık tam destek ve toplam barkod çözümlerinin daha iyi bir entegrasyonundan yararlanmaktadır.

  • Çeşitli Yazıcı Dillerini Destekler

GoDEX yeni tam ürün serisi, hem GEPL hem de GZPL olmak üzere GoDEX standardı EZPL dahil olmak üzere 3 yazıcı dilini desteklemektedir. Yeni ürün yazılımı kontrol teknolojisi mimarisi altında, yazıcılar artık herhangi bir programlama yapmak zorunda kalmadan bu 3 yazıcı dili arasında otomatik olarak geçiş yapabilirler. Kullanıcılar, farklı bir sisteme geçerek orijinal etiket formatlarını takip edebilir ve dönüştürme yükü olmadan mevcut veri tabanlarına bağlanabilir.

 

  • Etiket Tasarım Yazılımı — GoLabel, Her Yazıcıyla ÜCRETSİZ

GoLabel, çeşitli 1D ve 2D barkod formatlarını destekler ve grafik ve yazı tipi formatlarının indirilmesini destekler.Ayrıca, veritabanı bağlantısına ve ağ yazdırmaya izin verir.Kullanıcılar, basit, sezgisel ve kullanıcı dostu arayüzleri ile çeşitli etiket türleri tasarlayabilir. Sinek.

 

ZX1200i serisi yakında piyasada satışa sunulacak. Bu, en akıllı kullanıcı arayüzlerini ve en çok yönlü yazdırma uygulamalarını sağlayan birinci sınıf bir endüstriyel yazıcıdır. Lütfen www.godexintl.com  adresindeki bir sonraki duyurumuza yakından  bakın veya profesyonel GoDEX ekibimizle iletişime geçin daha fazla bilgi için. 

 
 
 
GoDEX hakkında
Taipei Tayvan merkezli, 1993 yılında kurulan GoDEX International, değer fiyatı, yüksek performans kategorisinde sektöre yön veren barkod baskı ürünlerini tasarlama ve üretme konusunda uzmanlaşmış bir mühendislik şirketidir.GoDEX'in ABD, Avrupa ve Çin'de ofisleri vardır ve ürünleri dünya çapında dağıtılır.
GoDEX başarısını yarattı ve% 100 uzun vadeli müşteri memnuniyetine adanmış bir şirket ve bayi Ortağı ağı tarafından son derece iyi tasarlanmış ve desteklenen çok uygun fiyatlı ürünler sunarak binlerce müşterinin sadık bir takipçi kitlesini kazandı.
Benzer Konular
Yorumlar
Yorum Yap